כאן נרשמים לבלוג
רוקחת החלומות גם ברשתות החברותיות
  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram

נעים להכיר, אני שרון. 

פעם הייתי עורכת דין ואח"כ כבר לא, אבל בזה לא מסתיים הסיפור שלי. בואו ואספר לכם איך הפכתי להיות "רוקחת החלומות".

בוקר בהיר אחד, לפני כך וכך שנים, תליתי את גלימת עורכת הדין שלי במחסן הקטן שמתחת למדרגות והחלפתי אותה בסינר מטבח. החלטתי להקשיב ללב וללכת אחרי התשוקה שלי. תשוקה לאפיה, לבישול ולאירוח. הקמתי במו ידי קונדיטוריה וקייטרינג חלבי - שרון & רנה.

במשך 9 שנים מרתקות ובלתי נשכחות אימצתי אל ליבי ואל מטבחי אלפי לקוחות מרוצים, זכיתי פעם אחר פעם במבחני טעימות מובילים והסעדתי את מיטב אומני ישראל. התראיינתי ל-YNET ופרסמתי מתכונים ב-MAKO, בניתי מותג ורכשתי מוניטין.

כן, חייתי את החלום שלי. אבל עבדתי קשה. מאוד קשה. כל כך קשה עד שיום סגרירי אחד הכל פשוט נגמר לי. וכשהרגשתי שהלב כבר לא שר - סגרתי את העסק.

ואז, ב-Come Back אדיר חזרתי לערוך את הדין.

היום כבר מותר לגלות שההחלטה לחזור לעולם המשפט היתה מלווה בהמון רגשות מעורבים... מה יהיה? איך יהיה? והאם אני אמצא את עצמי מחדש בעולם שבחרתי להפנות לו עורף לפני שנים? 

מהר מאוד גיליתי שהתשובה היחא חד-משמעית כן. כמו לפגוש חבר ילדות אהוב, כמו לחזור לבית שגדלתי בו, כמו לטעום מאכל ילדות נשכח מבית סבתא...

והתשוקה שלי? לבישול, לאירוח לאפיה?  כאן בבלוג נמצא לה בית חדש ומרתק לא פחות.

תמצאו כאן מתכונים ביתיים משודרגים של בישול ואפיה, לצד סיפורים מאולמות המשפט, אי אילו תובנות ממסע החיים שלי והפתעות נוספות.

אז למה אתן מחכות? למה אתם מהססים? כנסו, יהיה מעניין. בואו נרקח יחד חלומות....